Rel rond dochter McCain

In de Verenigde Staten is een rel ontstaan rondom een sexy foto van Meghan McCain, de dochter van de senator van Arizona, John McCain, zo meldt het Algemeen Dagblad. Meghan McCain stuurde via Twitter een foto de wereld in waarop ze nogal trots haar weelderige borsten showt. Meghan McCain, (24) hielp haar vader tijdens zijn verkiezingscampagne voor het Witte Huis. De Republikeinse presidentskandidaat verloor uiteindelijk van Barack Obama.

De foto van McCain op haar Twitter-pagina lokte heel wat negatieve reacties uit. “Ik deed gewoon een poging om grappig te zijn”, aldus McCain en ze overwoog om haar Twitter-pagina op te geven. “Als ik alleen thuis ben dan draag ik altijd nauwe topjes en een joggingbroek. Ik had er echt geen idee van dat ik er zo ‘sletterig’ uitzag. Ik ben ook gekwetst door de commentaren”, aldus Meghan McCain. “Ik heb erover nagedacht om Twitter op te geven. Het was leuk maar het is een nachtmerrie geworden.” Meghan McCain plaatste vervolgens een verontschuldiging op haar pagina. “Ik bied mijn excuses aan voor de foto, het was echt niet mijn bedoeling om te choqueren. Ik ben in de fout gegaan, sorry. Ik wil ook mijn familie en vrienden bedanken voor hun steun. Het was een pijnlijke maar heel leerzame ervaring”, aldus de dochter van de senator. “Ik ga mijn pagina niet deleten maar ik zal in de toekomst wel wat voorzichtiger zijn.” De bewuste foto is intussen van haar pagina gehaald.

Meghan McCain is sinds 2006 bezig aan een steile opgang binnen de Republikeinen maar het verlies van de verkiezingen van haar vader heeft haar weg naar de absolute top binnen de partij vertraagd. In het puriteinse Amerika zorgt een sexy foto voor veel ophef. De populariteit van Meghan McCain heeft door de foto vooral bij de conservatieve achterban van de Republikeinen een flinke deuk opgelopen.

Meghan McCain

Meghan McCain

Onbekend's avatar

About Focus on America

Op deze website zijn wekelijks artikelen, video's, cartoons en nog veel meer te vinden over de Amerikaanse politiek. Je kunt je reactie achter laten of berichten delen via Facebook, X, WhatsApp of per email. Wil je op de hoogte blijven? Abonneer je dan of volg Focus on America op Facebook (FocusonAmerica.net), X (@focusonamerica), LinkedIn (focusonamerica) of stuur voor meer informatie, presentaties en lezingen een email naar focusonamerica@hotmail.com.
Dit bericht werd geplaatst in (Nieuwe) Media/Sociale media, John McCain, Nieuws/Amerika/VS en getagd met . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.