Inwoners van het Amerikaanse dorpje Plains, Georgia zijn gestuit op een zwarte pop met de naam Obama erop, die in een strop aan een gebouw hing, zo meldt de Telegraaf. De brandweer heeft de grote pop weggehaald. De geheime dienst, de Secret Service, liet weten dat de zaak te onderzoeken.
Het zuidelijke Plains is de plaats waar de 85-jarige voormalige president Jimmy Carter (1977-1981) vandaan komt, aldus de Telegraaf. Onder de pop stond een bord met de tekst: “Plains. Georgia. Thuis van Jimmy Carter, onze 39ste president.” Het is nog onbekend wie achter de actie zit.
Vind-ik-leuk Aan het laden...
About Focus on America
Op deze website zijn wekelijks artikelen, video's, cartoons en nog veel meer te vinden over de Amerikaanse politiek. Je kunt je reactie achter laten of berichten delen via Facebook, X, WhatsApp of per email. Wil je op de hoogte blijven? Abonneer je dan of volg Focus on America op Facebook (FocusonAmerica.net), X (@focusonamerica), LinkedIn (focusonamerica) of stuur voor meer informatie, presentaties en lezingen een email naar focusonamerica@hotmail.com.
Dit bericht werd geplaatst in
Nieuws/Amerika/VS en getagd met
Nieuws/Amerika/VS,
Witte Huis/West Wing. Maak de
permalink favoriet.