Uitgelicht

  • De gouverneur van Texas, Rick Perry, zei afgelopen week dat zijn staat grote delen van de zorgwet van president Obama, de Affordable Care Act, niet zal invoeren. “I will not be party to socializing healthcare and bankrupting my state in direct contradiction to our Constitution and our founding principles of limited government”, aldus Perry in een verklaring. Lees meer hier.
  • Volgens de zoon van Jeb Bush zal zijn vader niet de running mate worden van Mitt Romney.
  • De campagne van president Obama roept Mitt Romney om zijn belasting documenten openbaar te maken. Vice-president Joe Biden viel Romney daar afgelopen week op aan. “Mitt Romney wants you to show your papers, but he won’t show us his”, aldus Biden. Lees meer hier.
  • De Republikeinen in het Huis van Afgevaardigden stemde afgelopen week voor het volledig in trekken van president Obama’s zorgwet, ‘Obamacare.’ De Democraten zeiden dat het zonder van de tijd is omdat de Senaat niet voor zal stemmen en president Obama heeft al gezegd dat als de wet toch wordt aangenomen hij er zijn veto over zal uitspreken. Lees meer hier
  • Mitt Romney sprak afgelopen week op de conventie van de National Association for the Advancement of Colored People (NAACP). De NAACP is een organisatie die opkomt voor de rechten van zwarte Amerikanen. Tijdens zijn opmerkingen over ‘Obamacare’ werd hij uitgejouwd. Later zei Romney dat hij wel had verwacht dat hij zou worden uitgejouwd.
  • Vicepresident Joe Biden sprak ook op de conventie van de NAACP. Hij hield een lang betoog over de successen van de regering Obama.
  • De conservatieve website Drudge Report meldde afgelopen week dat de voormalige minister van Buitenlandse Zaken, Condoleezza Rice, boven aan de lijst staat van potentiële running mates van Mitt Romney. Lees meer hier.
Onbekend's avatar

About Focus on America

Op deze website zijn wekelijks artikelen, video's, cartoons en nog veel meer te vinden over de Amerikaanse politiek. Je kunt je reactie achter laten of berichten delen via Facebook, X, WhatsApp of per email. Wil je op de hoogte blijven? Abonneer je dan of volg Focus on America op Facebook (FocusonAmerica.net), X (@focusonamerica), LinkedIn (focusonamerica) of stuur voor meer informatie, presentaties en lezingen een email naar focusonamerica@hotmail.com.
Dit bericht werd geplaatst in Belastingen, Huis van Afgevaardigden, Joe Biden/President Biden, Mitt Romney, Nieuws/Amerika/VS, Republikeinen/Republikeinse partij/GOP/RNC, Rick Perry en getagd met , , , , , , , , , , , , , , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.