Perry stapt in de race

De gouverneur van Texas, Rick Perry, maakte tijdens een bijeenkomst van een conservatieve groep in South Carolina bekend dat hij mee gaat doen aan de race om de Republikeinse nominatie in 2012 te winnen. “It’s time to get America working again”, aldus Perry. Perry stapt relatief laat in de race, terwijl de andere kandidaten op het stembiljet staan in de Ames Straw Poll in Iowa. Perry zei: “America is not broken, Washington is broken.”

Met een respectabel CV voor het creëren van banen een diep geworteld christelijk geloof en de gave om miljoenen dollars voor zijn campagne in te zamelen, heeft Perry de kans om een nieuwe wending aan de race om de Republikeinse presidentiële nominatie te geven.

Onbekend's avatar

About Focus on America

Op deze website zijn wekelijks artikelen, video's, cartoons en nog veel meer te vinden over de Amerikaanse politiek. Je kunt je reactie achter laten of berichten delen via Facebook, X, WhatsApp of per email. Wil je op de hoogte blijven? Abonneer je dan of volg Focus on America op Facebook (FocusonAmerica.net), X (@focusonamerica), LinkedIn (focusonamerica) of stuur voor meer informatie, presentaties en lezingen een email naar focusonamerica@hotmail.com.
Dit bericht werd geplaatst in Nieuws/Amerika/VS, Republikeinen/Republikeinse partij/GOP/RNC, Rick Perry, South Carolina en getagd met , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.