Democraten richten pijlen op Romney

De Democratische partij, de DNC, gaat er van uit dat Mitt Romney de tegenstander wordt van president Obama tijdens de landelijke verkiezingen op 6 november. Nu Romney na Iowa ook de voorverkiezing in New Hampshire overtuigend heeft gewonnen, is die kans zeer groot. Al voor dat er een stem was uitgebracht in Iowa begon de DNC al met het uitzenden van spotjes op internet waar Mitt Romney werd verweten ‘out of touch’ te zijn met de middenklasse, hij als president de auto-industrie failliet had laten gaan en dat hij mensen graag ontslaat. De DNC komt regelmatig met een aantal nieuwe spotjes.

De Republikeinse partij, de RNC, maakt ook spotjes voor het internet. Hieronder een aantal voorbeelden van de DNC, die Mitt Romney verwijt dat hij niet de waarheid vertelt en een spotje van de RNC waar in president Obama wordt beschuldigd dat hij zijn beloften die hij 4 haar geleden in New Hampshire maakte niet is nagekomen, zoals de staatschuld te verminderen en het creëren van extra banen.

Onbekend's avatar

About Focus on America

Op deze website zijn wekelijks artikelen, video's, cartoons en nog veel meer te vinden over de Amerikaanse politiek. Je kunt je reactie achter laten of berichten delen via Facebook, X, WhatsApp of per email. Wil je op de hoogte blijven? Abonneer je dan of volg Focus on America op Facebook (FocusonAmerica.net), X (@focusonamerica), LinkedIn (focusonamerica) of stuur voor meer informatie, presentaties en lezingen een email naar focusonamerica@hotmail.com.
Dit bericht werd geplaatst in (Nieuwe) Media/Sociale media, Democraten/Democratische partij/DNC, Iowa, Mitt Romney, New Hampshire, Nieuws/Amerika/VS, Republikeinen/Republikeinse partij/GOP/RNC en getagd met , , , , , , , , , , , , , , , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.