Obama feliciteert Duitsers

Afgelopen week werd de val van de Berlijnse Muur, 20 jaar geleden gevierd. Met een videoboodschap feliciteerde president Obama de Duitsers met de val van de Berlijnse Muur. “Er had geen duidelijkere afkeuring van de tirannie kunnen zijn”, aldus Obama.

De president stelde dat aan het werk voor de vrijheid geen einde mag komen. De minister van Buitenlandse Zaken, Hillary Clinton, was naar Berlijn gereisd om de activiteiten rond de herdenking van de val van de Muur bij te wonen, zo meldt de Telegraaf. Obama kreeg in eigen land kritiek, omdat hij niet zelf naar Berlijn vloog om de festiviteiten rondom de val van de Berlijnse Muur bij te wonen.

Bij de Brandenburger Tor zei Clinton dat 20 jaar geleden een nieuw hoofdstuk begon voor Duitsland en de rest van de wereld, aldus de Telegraaf. Net als Obama vindt Clinton dat de strijd voor de vrijheid verder moet gaan. “Er zijn nog altijd miljoenen van elkaar gescheiden”, aldus Clinton.

Onbekend's avatar

About Focus on America

Op deze website zijn wekelijks artikelen, video's, cartoons en nog veel meer te vinden over de Amerikaanse politiek. Je kunt je reactie achter laten of berichten delen via Facebook, X, WhatsApp of per email. Wil je op de hoogte blijven? Abonneer je dan of volg Focus on America op Facebook (FocusonAmerica.net), X (@focusonamerica), LinkedIn (focusonamerica) of stuur voor meer informatie, presentaties en lezingen een email naar focusonamerica@hotmail.com.
Dit bericht werd geplaatst in Hillary Clinton, Nieuws/Amerika/VS en getagd met , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.