De meest inspirerende politicus van onze tijd is ongetwijfeld Barack Obama. Deze week verschijnt er bij Eenvoudig Communiceren een biografie over hem, in eenvoudige taal én in de vorm van een strip. Obama bewijst, als eerste zwarte president, dat de Amerikaanse droom nog steeds verwezenlijkt kan worden. En dat Amerika meer is dan hamburgers, cola en conflicten in het Midden-Oosten. Obama heeft mensen in de hele wereld geraakt en geïnspireerd: arm en rijk, jong en oud, zwart en blank. Hij gelooft dat alle mensen kunnen samenwerken en dat zo alle grote gezamenlijk problemen opgelost kunnen worden. Nu Obama president is, gaat hij zijn beloftes proberen waar te maken.
In de nieuwe striproman Barack Obama kan iedereen lezen over zijn boeiende levensloop. Ook mensen die niet van lezen houden of er niet goed in zijn. Want deze striproman is geschreven in eenvoudige taal. De striptekeningen maken de tekst makkelijker te begrijpen en daarom is het boek toegankelijk voor iedereen. De Striproman: Barack Obama begint met de jeugdjaren van Obama, beschrijft hoe hij zijn vrouw ontmoet, en vertelt uiteraard over zijn indrukwekkende loopbaan: van buurtwerker in de armste wijken van Chicago tot president van Amerika. Het taalniveau is A2 (Avi 6/7).
Niet iedereen houdt van boeken, maar de meesten houden wel van strips. Een strip heeft wat minder tekst en leuke tekeningen om naar te kijken. De stripromans van Uitgeverij Eenvoudig Communiceren zijn een handige opstap naar een ‘echt’ boek of naar het behandelen van een educatief onderwerp in de les.
De striproman: Barack Obama (27 pagina’s | € 14,50 | ISBN 978 90 8696 095 8) is te bestellen via de webwinkel op eenvoudigcommuniceren.nl, per mail: info@eenvoudigcommuniceren.nl of per telefoon: 020 520 60 70. Of u kunt het bestellen bij uw eigen boekhandel.

