Sarah Palin is van plan om volgend jaar een buitenlandse reis te maken waarbij ze gaat naar Israel en het Verenigd Koninkrijk, aldus bronnen rondom Palin tegenover CNN. De details zijn nog niet bekend.
Real Clear Politics maakte vorige maand bekend dat zo’n reis in de maak is en de online krant The Daily Beast maakte afgelopen week bekend dat Palin volgend jaar inderdaad naar het buitenland gaat. Met het bezoek aan het Verenigd Koninkrijk zou een ontmoeting met de voormalige Britse premier Margaret Thatcher op het programma staan, die door Palin wordt genoemd als “one of my political heroines” in een post op Facebook.
De buitenlandse reis kan, in theorie, een kans voor Palin zijn om buitenlandse kennis op te doen, die ze nu nog niet heeft, als ze een poging gaat doen om in het Witte Huis te komen in 2012.
Tot nu toe heeft Palin alleen tussentijdse stops gemaakt in Duitsland en Koeweit om Amerikaanse troepen te bezoeken toen ze gouverneur van Alaska was. In 2009 was Palin voor een toespraak voor een investeringsgroep in Hong Kong en dat was het tot nu toe wat betreft buitenlandse reizen.

