Sebelius onder vuur
Ze wilden dat ze ontslagen werd en dat de Affordable Care Act zou worden ontmanteld. Afgelopen week kregen de Republikeinen eindelijk hun kans om de minister van Volksgezondheid, Kathleen Sebelius, te ondervragen over de problemen met de Obamacare website. Sebelius gaf toe dat ze verantwoordelijk is en dat ze net zo gefrustreerd is over de problemen met de website als iedereen, maar zei ook dat de problemen worden opgelost. Sebelius liet zich niet weg zetten als iemand die wel even zou aftreden. Lees meer hier.
Reid: “Cruz maakt Republikeinse partij kapot”
De fractievoorzitter van de Democraten in de Senaat, Harry Reid, hoopt misschien wel dat de senator van Texas, Ted Cruz, de Republikeinse nominatie wint in 2016. “If I didn’t care so much about our country, I would hope he would get the Republican nomination for president, because that would mean the end of the Republican Party”, aldus Reid over Cruz in een interview met MSNBC. Reid zei dat Cruz “stands for everything America doesn’t.” Lees meer hier.
Clinton in plaats van Biden
De topadviseurs van president Obama hebben waarschijnlijk in het geheim met de gedachte gespeeld om vice-president Joe Biden voor de verkiezingen van 2012 te vervangen door Hillary Clinton vice-president te maken, omdat Obama dan meer kans had gehad om te worden herkozen, althans dat suggereert een nieuw boek “Double Down” over de campagne van 2012 gaat. De woordvoerder van het Witte Huis, Jay Carney, zei tegenover CNN dat het nooit serieus is overwogen. “Campaigns test everything”, aldus Carney. “When it comes to this particular issue, do campaigns test everything? Yes.” Maar Carney zei dat men nooit van plan was om Biden te vervangen. Lees meer hier.
Crist opnieuw voor gouverneurschap
De voormalige gouverneur van Florida, Charlie Crist, gaat weer proberen om gouverneur van Florida te worden, maar deze keer als Democraat. Crist was als Republikein van 2007 tot 211 gouverneur van de “Sunshine State.” Crist nam afscheid van de Republikeinse partij toen hij er in 2010 niet in slaagde om een senaatszetel te winnen. Lees meer hier.